Tortaflex rond Ø 115 x 40 mm - 12 pcs TOR115H40SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set: 12 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Peperkoek man 94,5 x 78 x 21 mm SSF106