Tortaflex vierkant 120 x 120 x 50 mm - 8 pcs TOR120H50SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set: 8 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Air Mat Choux 583 x 384 mm AIRCHOUX
Meer info
Vertigo Ø 77 x 37 mm SSF158
Meer info
Silikomart Micro Rectangle 5 ml MR05
Silikomart Grote madelaines 77 x 44,5 x 18 mm SSQ005