Tortaflex vierkant 180 x 180 x 50 mm - 6 pcs TOR180H50SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set 6 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Relief tapijt polka dot TEX04
Meer info
Silikomart Boomstam 500 x 30 x 30 mm SSQ017
Meer info
Flexivorm 6 gugelhoph Ø 70 x 36 mm SSF058-N
Choco abc SSF169
Silikomart Tarte Ring Oblong 146 x 34 mm - 6 pcs TTROBL
Silikomart Cupido 45 x 44 H 24 mm CUPIDO
Silikomat Mini madeleine 45 x 26 x 12 mm SSQ018
Silikomart Kit Tarte Ring Ø 250 mm KTR250