Tortaflex rond Ø 180 x 40 mm - 6 pcs TOR180H40SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set 6 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Silikomart Kit Tarte Ring Ø 230 mm KTR230
Meer info
Flexivorm 8 Cannelé Ø 55 x 50 mm SSF050-N
Meer info
Kleine dahlia Ø 44 x 25 mm SSF073
Silikomart Kit Tarte Ring Amore 205 x 190 mm KTRAMORE1
Silikomart Mini driehoek 36 x 38 x 12 mm SSQ062