Tortaflex rond Ø 160 x 40 mm - 6 pcs TOR160H40SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set 6 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Grote roos SSF077
Meer info
Cilinders Ø 70 x 35 mm SSF127
Meer info
Wafel Ø 40 mm SSF143
Silikomart Ruben 140 RUBEN140
Silikomart Bom 120 x 36 x 33 mm SSQ036
Silikomart Micro Vierkant 5 ml MICROSQUARE5
Silikomart Harmonie ARMONIA
Silikomart Mini Savarin Ø 41 x 12 mm SSQ033