Tortaflex vierkant 135 x 135 x 50 mm - 8 pcs TOR135H50SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set 8 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Mul3D Ø 58 mm - 2 pcs MUL3D58
Meer info
Choco gianduia 50 x 18 x 23,5 mm SSF125
Meer info
Silikomart Plissé Ø 140 x 10 mm PLISSE100
Silikomart Russian Tale Ø 67 x 73 mm RUSSIANTALE
Peperkoek man 94,5 x 78 x 21 mm SSF106
Relief tapijt Matelassé TEX03
Silikomart Kit Klassik 580 KITKLASSIK
Midi boomstam 84 x 32 mm SSF130