Tortaflex rond Ø 135 x 40 mm - 8 pcs TOR135H40SET
Levertijd op aanvraag
zoom
Levertijd op aanvraag
Set 8 pcs + dienblad 600 x 400 mm
Aantal:
Bestel
Stel een vraag
Stuur mij een kopie
Gerelateerde artikels
Silicone mat Miel Ø 140 x 10 mm MIEL80